Vibrator Satisfyer Hot Passion

10,500 LEK

Vibratori anal Hot Passion me boshtin e tij voluminoz stimulon prostatën me dridhje të forta dhe një funksion stimulues të nxehtësisë. Sipërfaqja e butë e silikonit ju bën të ecni me prekjen e saj të butë dhe ndjenjën natyrale.

Availability: Në gjendje SKU: 360401 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori anal Hot Passion me boshtin e tij voluminoz stimulon prostatën me dridhje të forta dhe një funksion stimulues të nxehtësisë. Sipërfaqja e butë e silikonit ju bën të ecni me prekjen e saj të butë dhe ndjenjën natyrale. E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android. Kombinimi i funksionit të ngrohjes sensuale dhe dridhjeve siguron stimulim intensiv. I përshtatshëm për të gjitha gjinitë.

Satisfyer Hot Passion: Vibrator ngrohës i gjithanshëm me kontrollin e aplikacionit
Bëhuni gati për orë të tëra kënaqësie të nxehtë – me Satisfyer Hot Passion! Vibratori anal me një formë të trashë, të lakuar dhe majë të rrumbullakosur është në kërkim të pikës suaj P për t’i dhënë stimulim të gjerë. Me funksionin e ngrohjes, i cili ngroh vibratorin në 39°, ndjenja bëhet veçanërisht realiste dhe autentike – qarkullimi juaj i gjakut gjithashtu përmirësohet, gjë që e bën stimulimin edhe më intensiv. 12 programe të paracaktuara të dridhjeve sigurojnë gjithashtu dridhje të nxehta dhe mund të kontrollohen lehtësisht përmes panelit të kontrollit. Edhe kur gjërat po bëhen të egra, ju do të keni gjithçka nën kontroll gjatë masazhit tuaj të nxehtë të prostatës falë unazës mbajtëse. Për shkak të formës së saj të ngushtë, Satisfyer Hot Passion është gjithashtu ideale për stimulimin e pikës G: Vibratori ngrohës është unisex dhe mund të përdoret nga të gjitha gjinitë. Mos harroni të pastroni dhe dezinfektoni tërësisht vibratorin nëse dëshironi ta përdorni në mënyrë vaginale pas stimulimit anal.

Luaj kreativisht me Satisfyer Hot Passion me kontrollin e aplikacionit
Bëhuni kreativ dhe lidhni Satisfyer Hot Spot me aplikacionin falas Satisfyer Connect për iOS dhe Android: Shijoni funksione të tilla si krijimi i modeleve tuaja të dridhjeve, lëreni vibratorin ngrohës të dridhet në ritmin e hiteve tuaja të preferuara në Spotify ose dorëzoni kontrollin zemër. Me sipërfaqen e tij të butë të bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin, me cilësi të lartë, Satisfyer Hot Passion i kontrolluar nga aplikacioni është veçanërisht i butë për lëkurën tuaj. Për shkak të dekorimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), nuk i shmanget aventurave në dush ose banjë. Pasi të keni shijuar plotësisht, mund t’i ripenisikoni bateritë e integruara me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Stimulim i këndshëm me dridhje të ngrohta
I përshtatshëm për të gjitha gjinitë
Stimulimi sensual i prostatës
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Programe të paracaktuara të modifikueshme
Shumëllojshmëri e pafund programesh me aplikacionin
Modaliteti i pëshpëritjes
Bateri litium-jon
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar
Përmasat: 18,0 x 5,3 x 4,6 cm
Rregulli i përgjithshëm në jetë është: mos u kënaqni kurrë me kazanovë me shpatulla të ftohta dhe epsh të vakët, sepse ajo që ju nevojitet është pasioni i ndezur – dhe kjo është pikërisht ajo që të jep Pasioni i Nxehtë! Përveç funksionit të lezetshëm të nxehtësisë, vibratori me kontroll intuitiv të aplikacionit ju ofron argumente të mprehta njëri pas tjetrit dhe mbush shpellën tuaj të thesarit me boshtin e tij të drejtë e voluminoz – për përkëdheljet intensive të pikës P ose G-s! Falë bazës së gjerë, ju gjithmonë mund të shijoni lojën tuaj të sigurt me një ndjenjë sigurie.

36 gradë dhe nxehet edhe më shumë… deri në 39 gradë komode! Rezultati? Qarkullimi juaj i gjakut stimulohet – për stimulim real që ju kujton nxehtësinë e këndshme të trupit dhe afërsinë e ngushtë. Përveç kësaj, ekziston një zgjedhje prej 10 programesh të paracaktuara të dridhjeve që mund të modifikohen ose mbishkruhen pafundësisht nëpërmjet kontrollit të aplikacionit. Ndjenja e lëmuar e sipërfaqes së silikonit përfundon udhëtimin tuaj në ishullin tropikal të kënaqësisë.

Satisfyer juaj është i pajisur me një bateri të integruar të ripenisikueshme dhe për këtë arsye mund të ripenisikohet në një mënyrë miqësore me mjedisin. Përfshihet një kabllo ngarkimi magnetike USB. Kënaqësi juaj i papërshkueshëm nga uji është bërë nga silikoni mjekësor i butë i mëndafshtë, i cili është jashtëzakonisht i rrëshqitshëm dhe thith shpejt nxehtësinë e trupit tuaj. Për përdorim anal, ne rekomandojmë gjithmonë përdorimin e lubrifikantëve me bazë uji. Vibratori është gjithashtu i përshtatshëm për përdorim vaginal – por ju lutemi sigurohuni që ta dezinfektoni tërësisht ndërmjet përdorimit. Produkti pastrohet lehtë nën ujë të vakët me pak sapun. Më pas, përdorni pak pastrues lodrash dezinfektues për të siguruar një higjienë veçanërisht të plotë.

Vibrator Satisfyer Hot Passion

10,500 LEK

In stock