Vibrator Satisfyer Heated

10,500 LEK

Mos u ndjeni fajtor që keni një lidhje… The Heated Affair vjen e pajisur me një bosht të hollë për stimulim më të synuar dhe një stimulues shtesë klitorial për kënaqësi të jashtëzakonshme! Kjo atmosferë e vogël me ngrohje është ideale për fillestarët për shkak të madhësisë së saj,

Availability: Në gjëndje SKU: 360358 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mos u ndjeni fajtor që keni një lidhje… The Heated Affair vjen e pajisur me një bosht të hollë për stimulim më të synuar dhe një stimulues shtesë klitorial për kënaqësi të jashtëzakonshme! Kjo atmosferë e vogël me ngrohje është ideale për fillestarët për shkak të madhësisë së saj, një hyrje e shkëlqyer në botën e produkteve të kënaqësisë së nxehtë! Kapni Heated Affair duke përdorur dorezën e nënshkrimit të koleksionit Vibes, duke lejuar kapje më të mirë dhe mbajtje më të rehatshme. Me një kthesë të fortë dhe të ngurtë dhe majë të rrumbullakosur, Heated Affair është ideale për stimulimin e pikës G dhe klitorit! E aktivizuar me Bluetooth, Heated Affair lidhet me aplikacionin falas, Satisfyer Connect, duke ju dhënë mundësinë për të kontrolluar të fuqishmin motori dhe personalizoni kënaqësinë tuaj. The Heated Affair është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe është i klasifikuar i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Çështja më seksi përreth!

 • Vibrator i aktivizuar nga aplikacioni, i nxehtë në 40°C/104°F
 • Dizajni i dorezës së unazës për kontroll të lehtë
 • ‘Heated Affair’ është krijuar për stimulim të njëkohshëm të pikës g dhe klitorit
 • Silikoni miqësor ndaj trupit
 • Stimulimi sensual përmes dridhjeve dhe nxehtësisë
 • 2 motorë me fuqi super të fortë
 • Stimulimi i klitorisit dhe pikës G
 • Dridhje e fortë e thellë
 • Mund të përdoret edhe pa aplikacion
 • Aplikacioni ofron një gamë të pafund programesh; programet e paracaktuara mund të modifikohen
 • I papërshkueshëm nga uji IPX7
 • Lehtë për t’u pastruar
 • E ripenisikueshme
 • Kabllo magnetike USB për penisikim i përfshirë

Vibrator Satisfyer Heated

10,500 LEK

In stock