-30%

Vibrator SATISFYER HEAT WAVE MINT

7,350 LEK

Lajme të nxehta me valën e nxehtësisë që është në përputhje me aplikacionin Satisfyer Connect! Dy motorë të fuqishëm dhe forma ergonomike e valës së nxehtësisë stimulojnë pikën G dhe klitorisin në të njëjtën kohë. Masazhi i këndshëm rrumbullakoset nga funksioni i ngrohjes, i cili ngroh pajisjen e mirëqenies seksuale të kontrolluar nga aplikacioni deri në 39 gradë Celsius.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360379 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lajme të nxehta me valën e nxehtësisë që është në përputhje me aplikacionin Satisfyer Connect! Dy motorë të fuqishëm dhe forma ergonomike e valës së nxehtësisë stimulojnë pikën G dhe klitorisin në të njëjtën kohë. Masazhi i këndshëm rrumbullakoset nga funksioni i ngrohjes, i cili ngroh pajisjen e mirëqenies seksuale të kontrolluar nga aplikacioni deri në 39 gradë Celsius.

Vibrator lepuri i nxehtësisë i aktivizuar nga aplikacioni
Boshti më i madh nxehet deri në 40°C/104°F
2 motorë me 12 programe vibrimi të paracaktuara që mund të kontrollohen
Kombinimi i funksionit të ngrohjes sensuale dhe dridhjeve siguron stimulim intensiv
Dy motorë të fuqishëm transmetojnë ritme të forta vibrimi në të gjithë pajisjen e mirëqenies seksuale
Për stimulimin e klitorit dhe pikës G
Stimulimi/depërtimi më i thellë i pikës G përmes një boshti rreth 7,9 inç / 20 cm
Stimulim më i gjerë, i zgjatur i klitorit/labisë nga lart për shkak të formës së tij të valëzuar
Silikoni miqësor ndaj trupit
E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – i disponueshëm për iOS dhe Android
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Programe të paracaktuara të modifikueshme
Shumëllojshmëri e pafund programesh me aplikacionin
Mënyrat e pëshpëritjes
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Bateri e ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar

Vala e nxehtësisë së kënaqshme: Përparësitë e vibratorit të nxehtë
Vibratori i valëve të nxehtësisë Satisfyer ndez pasionin tuaj në shumë mënyra: Ekziston një motor i fuqishëm në boshtin e tij të gjatë pak voluminoz dhe një stimulues klitorial që josh pikat tuaja të nxehta me dridhje të thella. Forma e tij e lakuar jo vetëm që siguron stimulim intensiv dhe të thellë të pikës G, por edhe stimulim bujar të klitorit – ndërsa lepuri gjithashtu shkakton dridhje të zonave të tjera erogjene, si p.sh. labitë tuaja. Përveç kësaj, forma e saj formon një unazë mbajtëse, kështu që nuk do të zhduket as në momente më të egra. Funksioni i ngrohjes i valës së nxehtësisë Satisfyer gjithashtu i shijon vërtet gjërat: boshti i tij mund të nxehet deri në 39 gradë, gjë që rrit ndjesitë tuaja të këndshme dhe kapacitetin tuaj për orgazëm dhe gjithashtu ju jep një ndjesi të nxehtësisë së trupit. Çdo motor dhe funksioni i ngrohjes mund të kontrollohen në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri.

Vala e nxehtësisë së kënaqshme: Lepuri me kontrollin e aplikacionit
Me sipërfaqen e tij të bërë nga silikoni i butë, i shkallës mjekësore, ky vibrator me ngrohje ka një prekje veçanërisht të dashur ndërsa ju kënaq. Përveç 12 programeve të paracaktuara të dridhjeve, mund të përdorni aplikacionin falas Satisfyer Connect për Android dhe Apple iOS për të personalizuar valën e nxehtësisë Satisfyer sipas nevojave tuaja. Krijoni programet tuaja, jepini partnerit tuaj kontrollin ose lidhni aplikacionin me Spotify për të lejuar veten të stimuloheni me ritmin e këngëve tuaja të preferuara. Si të gjithë vibratorët Satisfyer, ky dashnor është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji (IPX7) kështu që asgjë nuk e pengon nxehtësinë herë në dush ose banjë! Pas përdorimit, thjesht pastrojeni me ujë të vakët dhe pak sapun të butë dhe dezinfektojeni me një pastrues të veçantë të pajisjes për shëndetin seksual. Nëse “Stisfyer Heat Wave” i mbaron avulli, thjesht ripenisikoje atë me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Vibrator SATISFYER HEAT WAVE MINT

7,350 LEK

Out of stock