-30%

Vibrator Satisfyer G-Spot FLEX

Çmimi origjinal qe: 7,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,180 LEK.

Përshtatja perfekte! Një multivibrator që mund t’i bëjë të gjitha… G-Spot Flex 3 ka një qafë plotësisht fleksibël, e destinuar për t’u përkulur në çfarëdo mënyre krijuese që ju dëshironi! Po kërkoni diçka për të arritur pikën tuaj G ose për të vepruar si lepur? Mos kërkoni më tej!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360427 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përshtatja perfekte! Një multivibrator që mund t’i bëjë të gjitha…G-Spot Flex 3 ka një qafë plotësisht fleksibël, e destinuar për t’u përkulur në çfarëdo mënyre krijuese që ju dëshironi! Po kërkoni diçka për të arritur pikën tuaj G ose për të vepruar si lepur? Mos kërkoni më tej!

Ky Satisfyer i gjithanshëm mund t’ju ndihmojë të zbuloni dhe synoni të gjitha zonat tuaja të preferuara të kënaqësisë. G-Spot Flex 3 përmban një bosht të rrumbullakosur, voluminoz, me një qafë të vogël dhe theksim me shkëlqim ABS për një dizajn më të ngritur. Përdorni butonat +/- për të kontrolluar me lehtësi 12 programet e dridhjeve në të njëjtën kohë në secilin nga dy motorët! G-Spot Flex 3 është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Gjeni fleksibilitetin tuaj. Kaq shumë mënyra për të thënë ‘Oh, PO!’ me G-Spot Flex 3.

Shumëfunksionale me një qafë fleksibël
Mund të përkulet dhe të përdoret në shumë mënyra – si një vibrator i pikës G ose vibrator lepuri
2 motorë dhe 12 programe vibrimi që mund të kontrollohen nëpërmjet butonave +/-
Boshte të rrumbullakosura, voluminoze me një qafë të vogël
Dizajni i bllokut me ngjyra me theks të shndritshëm ABS për një pamje elegante

Vibrator Satisfyer G-Spot FLEX

Çmimi origjinal qe: 7,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,180 LEK.

Out of stock