Vibrator Satisfyer Elastic Joy

11,400 LEK

Satisfyer Elastic Joy është një vibrator shumëfunksional që mund të befasojë edhe ata që tashmë dinë gjithçka: Falë natyrës së tij fleksibël, ju mund ta përkulni Elastic Joy në çdo formë që ju pëlqen – dhe ai qëndron në këtë formë!

Availability: Në gjendje SKU: 55040280 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Elastic Joy është një vibrator shumëfunksional që mund të befasojë edhe ata që tashmë dinë gjithçka: Falë natyrës së tij fleksibël, ju mund ta përkulni Elastic Joy në çdo formë që ju pëlqen – dhe ai qëndron në këtë formë! Pavarësisht nëse e përdorni për stimulim të brendshëm ose të jashtëm, me të dashurin tuaj ose në lojëra solo, në pikat e nxehta klasike ose në çdo pjesë tjetër të trupit tuaj – Elastic Joy di si t’ju bëjë të lumtur.

Një motor i fuqishëm vendoset në të dy majat e Elastic Joy: Të dy motorët janë të pajisur secili me 7 ritme dridhjesh dhe 3 intensitete vibrimi shtesë, të cilat mund t’i kontrolloni në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri. Tingellon bukur? Eshte!

Elastic Joy i impresionon përdoruesit e avancuar veçanërisht me majën e tij voluminoze dhe të futshme. Forma e ngushtuar e majës është ideale për stimulimin e synuar të pikës G, ndërsa maja e dytë e rrafshuar është ideale për stimulim të jashtëm në shkallë të gjerë. Elastic Joy mund të kontrollohet me dorë – nëse jeni duke kërkuar për një vibrator shumëfunksional me kontroll aplikacioni, Elastic Fun është zgjidhja më e mirë për ju.
Pesha rreth 70 g
Gjatësia rreth 23 cm
Gjerësia përafërsisht. 3.3 cm
Lartësia përafërsisht. 19.9 cm
Material silikoni mjekësor, polikarbonat
Ngjyra vjollce
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e ripenisikueshme

Vibrator Satisfyer Elastic Joy

11,400 LEK

In stock