Vibrator Satisfyer Dual Kiss

8,700 LEK

Availability: Në gjëndje SKU: 360365 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Puthja e dyfishtë do t’ju bëjë përshtypje me një kombinim të valëve të mrekullueshme të presionit dhe një bosht vibrues të futshëm. Silikoni i përshtatshëm për lëkurën, i butë dhe një përfundim i papërshkueshëm nga uji përmbyllin dizajnin. Bërë nga silikoni super i butë, miqësor ndaj trupit, i cilësisë mjekësore që është i lëmuar në prekje dhe jashtëzakonisht higjienik. Stimulimi i njëkohshëm i klitorisit duke përdorur valë presioni dhe dridhje. Falë veshjes së saj të papërshkueshme nga uji (IPX7), kjo lodër mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe pastrohet lehtë.

  • Stimulimi i klitorit përmes valëve të presionit dhe stimulimi i pikës G përmes vibrimit
  • 2 motorë të kontrolluar në mënyrë të pavarur
  • Silikoni miqësor ndaj trupit
  • I papërshkueshëm nga uji IPX7
  • 11 intensitete të valëve të presionit
  • 10 cilësime vibrimi
  • Modaliteti i pëshpëritjes
  • E rikarikueshme
  • Kabllo magnetike USB për karikim i përfshirë
  • Lehtë për t’u pastruar

Bëhuni gati ti jepni lamtumirën të dashurin tuaj të vjetër dhe t’i thoni përshëndetje Puthjes së Dyfishtë! Duke ofruar ndjesi të brendshme dhe teknologjinë tonë të vlerësuar me çmime Air-Pulse, Satisfyer Dual Kiss është ideale për ata që kërkojnë një zgjidhje 2-në-1. Me një bosht pak të lakuar, përjetoni zgjimin e synuar të pikës g me Puthjen tuaj të re Dual. Në anën tjetër të kësaj dashnore të gjithanshme, gjeni valë të sakta presioni të pulsit të ajrit, që sigurisht do t’ju dërgojnë në lumturi të pastër. Dual Kiss vjen i pajisur me dy motorë, të kontrollueshëm në mënyrë të pavarur, me 10 programe vibrimi dhe 11 intensitete valësh presioni. E bërë nga silikoni i sigurt për trupin, Dual Kiss është i rikarikueshëm. Është i vlerësuar me IPX7 i papërshkueshëm nga uji dhe i gatshëm për një zhytje të thellë! Përjetoni arritje të reja kënaqësie me Puthjen tuaj krejtësisht të re Dual.

Satisfyer Dual Kiss: Vibrator me puls ajri me dy anë
Satisfyer Dual Kiss mund të bëjë kaq shumë: Vibratori me impuls ajri i bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin mund të përdoret gjithashtu si vibrator i pikës G për të kënaqur të gjitha dëshirat tuaja. Koka e rrumbullakët e aplikimit mund t’ju stimulojë klitoralisht me valë presioni sensuale, pulsuese, ose mund të shijoni një masazh stimulues të pikës G me boshtin pak të lakuar dhe vibrues. Është gjithashtu një tërheqës i vërtetë me pamjen e tij të sofistikuar dhe detajet elegante metalike!

Argëtim i gjithanshëm me Satisfyer Dual Kiss
Dhe bëhet edhe më mirë: Dual Kiss është i papërshkueshëm nga uji (IPX7), kështu që është shoku ideal i lojës për banjë të gjata dhe dush të nxehtë – dhe është i lehtë për t’u pastruar. Nëse pajisja juaj mbaron ndonjëherë pa avull, mund t’i rikarikoni bateritë e integruara me kabllon e karikimit USB të përfshirë.

Vibrator Satisfyer Dual Kiss

8,700 LEK

In stock