-30%

Vibrator Satisfyer Double Flex White

Çmimi origjinal qe: 10,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,350 LEK.

Dyfishoni përkuljen, dyfishoni argëtimin! Merrni dridhje të thjeshta dhe të fuqishme që konturojnë trupin tuaj nëpërmjet Teknologjisë Silicone Flex të integruar në stilin inovativ të lepurit Double Flex! Me tre motorë të fortë, stimuloni njëkohësisht klitorisin, pikën G dhe buzët. Me një motor në secilën nga boshtet më të vogla, përjetoni një stimulim më të gjerë, më intensiv, rreth klitorisit!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360386 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dyfishoni përkuljen, dyfishoni argëtimin! Merrni dridhje të thjeshta dhe të fuqishme që konturojnë trupin tuaj nëpërmjet Teknologjisë Silicone Flex të integruar në stilin inovativ të lepurit Double Flex! Me tre motorë të fortë, stimuloni njëkohësisht klitorisin, pikën G dhe buzët. Me një motor në secilën nga boshtet më të vogla, përjetoni një stimulim më të gjerë, më intensiv, rreth klitorisit! Me Bluetooth të aktivizuar, Double Flex lidhet me aplikacionin fitues të çmimeve, falas Satisfyer Connect, duke ju dhënë mundësinë të kontrolloni motorët e fuqishëm në mënyrë të pavarur dhe të personalizoni me të vërtetë kënaqësinë tuaj. Double Flex është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe është i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Përkulni Flex-in tuaj të Dyfishtë!

Me 3 motorë me fuqi, Double Flex i jep vëmendje të barabartë, stimuluese pikës G, klitorisit dhe buzëve të jashtme. Falë teknologjisë së përkuljes së silikonit, pajisja është veçanërisht e rehatshme – ndërkohë që ende ofron dridhje emocionuese përmes aplikacionit.

3 motorë me fuqi super të fortë gjenerojnë dridhje të thella në të gjithë lodrën
Programet e paracaktuara mund të modifikohen
Teknologjia e përkuljes së silikonit e bën boshtin të butë, të lëmuar dhe jashtëzakonisht fleksibël
Aplikacioni ofron një gamë të pafund programesh
Stimulimi i klitorisit dhe pikës G
Modaliteti i pëshpëritjes
Silikoni miqësor ndaj trupit
I papërshkueshëm nga uji (IPX7)
Bateri Li-jon e ringarkueshme
E përputhshme me aplikacionin falas Satisfyer – Disponohet në iOS dhe Android
Mund të përdoret edhe pa aplikacion
Kabllo magnetike USB për penisikim i përfshirë
Lehtë për t’u pastruar

Stimulim i trefishtë me Satisfyer Double Flex
Satisfyer’s Double Flex stimulon si pikën G ashtu edhe klitorisin me 3 motorë. Vibratori i lepurit i bërë nga silikoni i përshtatshëm për trupin, me cilësi të lartë është jashtëzakonisht fleksibël dhe përshtatet rehat me kthesat tuaja falë teknologjisë silikoni flex. Ai gjithashtu siguron stimulim emocionues të labisë me stimuluesin e klitorit të ndarë. Dridhjet e fuqishme të pajisjes suaj mund të kontrollohen në mënyrë intuitive nëpërmjet panelit të kontrollit – dhe aplikacioni falas Satisfyer Connect ju ofron edhe më shumë mundësi gjatë lojës, si krijimi i programeve tuaja të dridhjeve, lidhja me listën tuaj të preferuar të luajtjes në Spotify ose ndarja me përdoruesit e tjerë në komunitetin tonë.

Cilat janë disa nga veçoritë e tjera të shkëlqyera të Satisfyer Double Flex?
Falë përfundimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7), Double Flex jo vetëm që pastrohet lehtë, por mund të përdoret edhe në vaskë ose zona të tjera të lagura pas një dite të gjatë. Për një përvojë veçanërisht të qetë, sigurohuni që të përdorni një lubrifikant – të tillë si lubrifikuesi Satisfyer, i disponueshëm në versionet Classic, Silky dhe Warming. Nëse Double Flex ngelet ndonjëherë pa frymë, bateritë e tij të integruara mund të ringarkohen me kabllon e penisikimit USB të përfshirë.

Vibrator Satisfyer Double Flex White

Çmimi origjinal qe: 10,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,350 LEK.

Out of stock