-30%

Vibrator SATISFYER DIPPING DELIGHT BERRY

4,550 LEK

Zhytuni në një kënaqësi… Keni nevojë për stimulim thellësisht të synuar të klitorit apo ndonjë ngacmim “vetëm maja”? Dipping Delight ka një majë të lakuar të intensifikuar dhe shumë të butë për të dhënë ndjesi si kurrë më parë! Ideale për fillestarët për shkak të funksionalitetit të drejtpërdrejtë dhe dizajnit të gjallë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360444 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zhytuni në një kënaqësi… Keni nevojë për stimulim thellësisht të synuar të klitorit apo ndonjë ngacmim “vetëm maja”? Dipping Delight ka një majë të lakuar të intensifikuar dhe shumë të butë për të dhënë ndjesi si kurrë më parë! Ideale për fillestarët për shkak të funksionalitetit të drejtpërdrejtë dhe dizajnit të gjallë. Me një trup të fortë të veshur me një silikoni të lëmuar, maja është bërë plotësisht prej silikoni, duke e bërë atë plotësisht fleksibël dhe duke ofruar ndjesi në të gjithë majën e mprehtë – perfekt për stimulimin e synuar të klitorit ose për të tërhequr pak nga pak. Dipping Delight ka një majë të përkulur, për stimulim nga lart, si dhe detaje me shirita për ndjesi shtesë. Duke ofruar një ndjesi më të gjerë se një vibrator tipik i shtrirë, shijoni ndjesitë e intensifikuara të 2 motorëve të fuqishëm përmes 12 programeve të ndryshme të dridhjeve. Dipping Delight është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Këshillë për të!

Vibrator SATISFYER DIPPING DELIGHT BERRY

4,550 LEK

Out of stock