Vibrator Satisfyer Curve 1

10,100 LEK

Satisfyer Curvy 1+ është një revolucion midis vibratorëve Satisfyer. Ky perlë e vogël jo vetëm që ofron një kombinim emocionues të valëve të presionit intensiv dhe programeve të ndryshme të dridhjeve, por gjithashtu mund të kontrollohet me një aplikacion në përputhje me GDPR me privatësi të lartë.

Availability: Në gjendje SKU: 360121 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Satisfyer Curvy 1+ është një revolucion midis vibratorëve Satisfyer. Ky perlë e vogël jo vetëm që ofron një kombinim emocionues të valëve të presionit intensiv dhe programeve të ndryshme të dridhjeve, por gjithashtu mund të kontrollohet me një aplikacion në përputhje me GDPR me privatësi të lartë. Falë formës së tij ergonomike, Satisfyer Curvy 1+ përshtatet rehat në dorën tuaj. Është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji (IPX7), kështu që mund t’ju tërheqë me valë presioni dhe dridhje me kokën e tij të butë prej kadifeje brenda dhe jashtë ujit. Dizajni elegant dhe pamja e sofistikuar në të bardhë e bëjnë atë një shoqërues që do të dëshironit t’i tregonit të gjithëve.

Aplikacioni i ri Satisfyer Connect është i disponueshëm për të gjitha sistemet operative – Android dhe iOS, duke përfshirë Apple Watch. Është falas dhe do t’ju befasojë përsëri çdo muaj me funksionet e tij emocionuese. Aplikacioni lidhet me Bluetooth ose internet dhe kontrollon vibratorin tuaj të klitës me kombinime dridhjesh të lë pa frymë. Funksionon si telekomandë dhe mund të përdorë mikrofonin e celularit tuaj për të kthyer zhurmën e ambientit në dridhje ose për të transferuar të gjitha listat e luajtjes së Spotify në klitorisin tuaj me ritme të lë pa frymë. Aplikacioni plotëson kërkesat strikte të ligjeve gjermane dhe evropiane për mbrojtjen e të dhënave. Kjo do të thotë që vetëm ju keni akses në aplikacion dhe mund të kënaqeni pa shqetësime. Sigurisht që mund ta lejoni gjithashtu partnerin tuaj të kontrollojë aplikacionin për përvoja shtesë ndjesi shpimi gjilpërash ose t’i lejoni përdoruesit e tjerë të kontrollojnë Satsifyer-in tuaj në bisedat me video. Sapo Satisfyer Curvy 1+ juaj të jetë shteruar, mund ta ripenisikoni lehtësisht me kabllon magnetike të penisikimit USB të përfshirë. Ky dhurues i kënaqësisë do t’ju ofrojë një kohë unike emocionuese – vetëm, me partnerin tuaj ose në bisedë me video.

Stimulues klitorial i projektuar në mënyrë ergonomike
Kombinimi i valëve të presionit së bashku me dridhjet e shtuara
Modaliteti i pëshpëritjes
E ringarkueshme
I papërshkueshëm nga uji
E përputhshme me çdo smartphone, tabletë dhe orë Apple Android ose Apple
Gama e pafundme e programit me aplikacionin Satisfyer (mund të përdoret edhe pa)
Përmasat: 13,4 x 4,6 x 7,7 cm

Vibrator Satisfyer Curve 1

10,100 LEK

In stock