-30%

Vibrator Satisfyer Air Pump Bunny

7,490 LEK

Vibrator lepuri i fryrë. Aplikacioni Air Pump Bunny 5 Connect ka një gjatësi totale prej 20 deri në 21,5 cm / 7,9-8,5 inç dhe një majë të mprehtë për stimulim të synuar.

Availability: Në gjendje SKU: 360437 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lepuri i fryrë. Aplikacioni Air Pump Bunny 5 Connect ka një gjatësi totale prej 20 deri në 21,5 cm / 7,9-8,5 inç dhe një majë të mprehtë për stimulim të synuar.

Vibrator Satisfyer Air Pump Bunny

7,490 LEK

In stock