-30%

Vibrator Sassy Pillow Talk purple

7,770 LEK

Edicioni Special Sassy nga Pillow Talk është jashtëzakonisht joshëse. Një lojë emocionuese me letra për çift me frymëzim nga paraloja dhe një shall saten me cilësi të lartë vijnë me vibratorin popullor Sassy. Shamia mund të përdoret si lidhëse e syve ose si frenues për momente magjepsëse.

Availability: Në gjendje SKU: 54002950000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Edicion special: Vibrator Sassy përfshirë. një lojë letrash dhe një shall saten!
Edicioni Special Sassy nga Pillow Talk është jashtëzakonisht joshëse. Një lojë emocionuese me letra për çift me frymëzim nga paraloja dhe një shall saten me cilësi të lartë vijnë me vibratorin popullor Sassy. Shamia mund të përdoret si lidhëse e syve ose si frenues për momente magjepsëse.

Vibratori elegant kënaq intensivisht vaginën me brazdat e tij të ngritura stimuluese në bosht. Koka e saj e lakuar mrekullisht mund të përdoret për të ofruar kënaqësi në pikën G. Sipërfaqja e butë me prekje prej kadifeje do të thotë që vibratori rrëshqet pothuajse vetë. Motori i fuqishëm i plumbave me fuqi siguron dridhje të thella, lëkundje për stimulim emocionues. Dridhjet mund të kontrollohen gradualisht dhe saktësisht me shtypjen e një butoni. Butoni i kontrollit shkëlqen falë gurit të tij të bukur Swarovski®! Pikat e tjera kryesore janë funksioni Press & Hold që rrit fuqinë, funksioni Quick-Off që e fiket menjëherë dhe bllokimi praktik i udhëtimit. Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Vibrator: Gjatësia e plotë 20 cm, Ø 3.8 cm.
Silikoni.
Shall saten: 100% poliestër.

Vibrator i pikës G përfshirë. një lojë letrash dhe një shall saten
Lojë me letra për çift me frymëzim nga paraloja
Shall sateni që mund të përdoret si syze ose frenues
Vibrator me një motor plumbi me fuqi
Dridhje të thella, lëkundje, me shumë shpejtësi
Shtypni dhe mbajeni, Fikja e shpejtë, kyçja e udhëtimit
Me një kristal Swarovski
Silikoni me teksturë të butë me prekje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Vibrator Sassy Pillow Talk purple

7,770 LEK

In stock