Vibrator ROMANCE Natural Motion

8,450 LEK

Ky vibrator ka 7 funksione dridhjeje, në mënyrë që të shijoni gjithçka që dëshironi. Por për të shtuar më shumë, ne kemi përfshirë një stimulues klitoral dhe 7 funksione lëvizjeje siç nuk keni parë kurrë më parë. Fullyshtë plotësisht i rimbushshëm përmes USB, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për asgjë. Projektuar në SHBA me standardet më të rrepta të cilësisë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: MC02 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator ka 7 funksione dridhjeje, në mënyrë që të shijoni gjithçka që dëshironi. Por për të shtuar më shumë, ne kemi përfshirë një stimulues klitoral dhe 7 funksione lëvizjeje siç nuk keni parë kurrë më parë. Fullyshtë plotësisht i rimbushshëm përmes USB, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për asgjë. Projektuar në SHBA me standardet më të rrepta të cilësisë.

Vibrator ROMANCE Natural Motion

8,450 LEK

In stock