-30%

Vibrator Romance Ivy

Çmimi origjinal qe: 10,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,070 LEK.

Që nga prezantimi i koleksionit Romance nga Dream Toys, ne kemi pasur një interes të gjerë për gamën e lodrave nga klientët tanë dhe klientët e tyre, përdoruesit. Koleksioni Romance karakterizohet nga një ngjyrë e kuqe burgundy me thekse ngjyrë ari që i japin lodrave një pamje klasi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21993 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Që nga prezantimi i koleksionit Romance nga Dream Toys, ne kemi pasur një interes të gjerë për gamën e lodrave nga klientët tanë dhe klientët e tyre, përdoruesit. Koleksioni Romance karakterizohet nga një ngjyrë e kuqe burgundy me thekse ngjyrë ari që i japin lodrave një pamje klasi. Brenda kanë teknologji të cilësisë së lartë që ofron stimulim intensiv. Lehtësia e përdorimit është gjithashtu e rëndësishme, kjo është arsyeja pse ato janë të gjitha të papërshkueshme nga uji dhe të ripenisikueshme.

Ky stimulues i thithjes Romance quhet Roxy. Kutia ka stilin tipik romantik: një sfond prej sateni të bardhë, thekse ngjyrë ari, fotografi të qarta të lodrës, një përshkrim shumëgjuhësh në anën e pasme, ikona për një pasqyrë të shpejtë të funksioneve dhe dimensionet në panelin anësor të kuti.

Roxy kombinon 2 ndjesi për klitorisin ose thithkat në një stimulues. Kupa e thithjes krijon ndjesi intensive me 3 forca thithëse, nga e lehta në të forta. Gjuha që dridhet do të japë stimulim emocionues me 9 ritme. Ripenisikohet me kabllon magnetike USB të përfshirë. IPX7 i papërshkueshëm nga uji. Zhurma < 55 dbs. Bërë nga silikoni i klasës mjekësore dhe ABS, i sigurt për trupin.

Stimulues thithjeje, 3 mënyra thithjeje
Me gjuhën që dridhet, 9 ritme
USB i ripenisikueshëm, kabllo USB magnetike e përfshirë
IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Bërë nga silikoni dhe ABS
Zhurma < 55 db
Përmasat: 17,0 x 6,8 x 5,7 cm
Operacioni:
Shtypni dhe mbani butonin e poshtëm për 3 sekonda për të ndezur/fikur njësinë. Shtypni shkurt këtë buton për të ndërruar 9 mënyra të lëpirjes.
Shtypni shkurt butonin e sipërm për të ndërruar 3 mënyra thithjeje.

Vibrator Romance Ivy

Çmimi origjinal qe: 10,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,070 LEK.

Out of stock