Vibrator ROMANCE Flirtation Pink

6,090 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: BI-014428 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator luksoz me një stimulues klitoral në formë të lepurushit. E bërë nga silikoni me cilësi të lartë, prekja e tij është shumë e këndshme dhe funksionimi i tij është shumë i thjeshtë. 7 funksionet e saj të dridhjes dhe trupi juaj i skalitur për kënaqësi do të përkëdhel G-spotin tuaj si kurrë më parë. Isshtë e rimbushshme me USB.

Vibrator ROMANCE Flirtation Pink

6,090 LEK

Out of stock