Vibrator Relax Multi Partner

6,200 LEK

RelaXxxx Multi Fun është vibrator absolut i gjithanshëm. Motorët e tij të fuqishëm në trupin kryesor dhe tre krahët e lëvizshëm rezultojnë në 10 vibe të zgjedhura lirisht që do t’ju ndihmojnë juve, partnerit ose të dyve, të arrini kulmin e fantazive tuaja më të egra në të njëjtën kohë.

Availability: Në gjendje SKU: 55040501 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

RelaXxxx Multi Fun është vibrator absolut i gjithanshëm. Motorët e tij të fuqishëm në trupin kryesor dhe tre krahët e lëvizshëm rezultojnë në 10 vibe të zgjedhura lirisht që do t’ju ndihmojnë juve, partnerit ose të dyve, të arrini kulmin e fantazive tuaja më të egra në të njëjtën kohë. Silikoni i këndshëm me prekje të butë gjysmë-shkëlqyes përqafon lëkurën tuaj me butësi dhe vibratori fleksibël mund të vendoset kudo që dëshironi në vaginë, klitoris, testikuj, penis, thithka etj. se edhe ju do të merrni vlerën e parave tuaja.

Provojeni dhe, për shembull, vendosni krahët e jashtëm rreth penisit të tij në mënyrë që majat e poshtme të masazhojnë testikujt dhe buzët e tij. Paralelisht, krahu i mesëm dhe pullat stimulojnë klitorisin tuaj në 10 intervale dridhjesh të zgjidhshme lirisht. Jini të gatshëm për të eksperimentuar dhe për të sjellë gjallëri të reja, emocionuese në jetën tuaj të dashurisë!
Materiali: silikoni i butë me prekje
I papërshkueshëm nga uji
10 nivele të ndryshme vibrimi
Lartësia: përafërsisht. 11.5 cm
Gjerësia: përafërsisht. 5.5 cm
Ngjyra: E zezë
Kabllo USB për penisikim i përfshirë

Vibrator Relax Multi Partner

6,200 LEK

In stock