Vibrator Realistic Jelly Supreme

4,300 LEK

Me vibratorin realist Jelly Supreme do të shijoni dridhje të vazhdueshme dhe material jashtëzakonisht të butë dhe fleksibël. Për shkak të diametrit maksimal prej 51 mm, do të përjetoni një ndjenjë të plotë emocionuese. Ky vibrator gjithashtu ka nuanca stimuluese në bosht.

Availability: Në gjendje SKU: ET849PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me vibratorin realist Jelly Supreme do të shijoni dridhje të vazhdueshme dhe material jashtëzakonisht të butë dhe fleksibël. Për shkak të diametrit maksimal prej 51 mm, do të përjetoni një ndjenjë të plotë emocionuese. Ky vibrator gjithashtu ka nuanca stimuluese në bosht.

Vibrator Realistic Jelly Supreme

4,300 LEK

In stock