-30%

Vibrator Realistic Double Fun

5,040 LEK

Ky masazhues bukurie, dildo dhe shkop i dyfishtë do t’ju çojë në nivelin tjetër. Përdoreni atë gjatë paralojës ose llastoni partnerin tuaj me anën dildo të formësuar mirë. Keni nevojë për më shumë ide?

Availability: Në gjëndje SKU: 210067 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masazhues bukurie, dildo dhe shkop i dyfishtë do t’ju çojë në nivelin tjetër. Përdoreni atë gjatë paralojës ose llastoni partnerin tuaj me anën dildo të formësuar mirë. Keni nevojë për më shumë ide? Përdorni masazhuesin e shkopit kur bëni stil për t’u dukur; ju do të bërtisni në asnjë kohë. Përdoreni atë në topat e partnerit tuaj gjatë paralojës. Kjo lodër me dy skaje do t’ju japë orë ngacmimi dhe lojë seksi. Shtoni vajin me bazë uji të ZENN për kënaqësinë tuaj. Lehtë për t’u pastruar me ujë dhe sapun, ruajeni në mënyrë të sigurt përsëri në kutinë e tij.

• Koka e dyfishtë: masazhues me shkop dhe dildo
• 12 mënyra dridhjeje
• Masazhuesi i shkopit dhe dildo mund të ndizen individualisht ose njëkohësisht
• Teksturë shtesë në masazhuesin me shkop
• Dildo me formë të gjallë
• E bërë nga silikoni
• I papërshkueshëm nga uji

Specifikat e produktit:

• Gjatësia: 230 mm
• Gjatësia e futshme: 175 mm
• Diametri: 45 mm
• Pesha: 201 gr.
• Materiali: Silikoni + ABS
• Ngjyra: rozë
• USB ose Bateria: USB

Vibrator Realistic Double Fun

5,040 LEK

In stock