Vibrator Real Stuff

10,400 LEK

Vibrator rrotullues me telekomandë wireless. 10 funksione të ndryshme rrotullimi. Bosht i detajuar me ngurtësi dhe butësi. Kupë e fortë thithëse. Përfshihet kabllo rimbushëse.

Availability: Në gjëndje SKU: 20892 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator rrotullues me telekomandë wireless. 10 funksione të ndryshme rrotullimi. Bosht i detajuar me ngurtësi dhe butësi. Kupë e fortë thithëse. Përfshihet kabllo rimbushëse.