Vibrator Real Flesh M2.0 DORCEL

10,100 LEK

Vibratori Real Vibration M është një makinë e vërtetë orgazme. Bërë nga silikoni i butë dhe i sigurt. Lëshoni fantazitë tuaja të vërteta me këtë lodër gjysmë-realiste. Shijoni 7 cilësimet e tij të dridhjeve dhe flirtoni me 4 mënyrat e tij të intensitetit për të arritur ato majat e kënaqësisë. • Dizajn gjysmë realist • Silikon i butë pa phtalate • Fleksibël • 2 motorë të fuqishëm dhe të heshtur • 7 dridhje dhe 4 mënyra intensiteti • I papërshkueshëm nga uji • Përdorni gjithmonë me lubrifikant intim me bazë uji • Rimbushje

Availability: Vjen së shpejti SKU: 5207 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori Real Vibration M është një makinë e vërtetë orgazme. Bërë nga silikoni i butë dhe i sigurt. Lëshoni fantazitë tuaja të vërteta me këtë lodër gjysmë-realiste. Shijoni 7 cilësimet e tij të dridhjeve dhe flirtoni me 4 mënyrat e tij të intensitetit për të arritur ato majat e kënaqësisë. • Dizajn gjysmë realist • Silikon i butë pa phtalate • Fleksibël • 2 motorë të fuqishëm dhe të heshtur • 7 dridhje dhe 4 mënyra intensiteti • I papërshkueshëm nga uji • Përdorni gjithmonë me lubrifikant intim me bazë uji • Rimbushje

Vibrator Real Flesh M2.0 DORCEL

10,100 LEK

Out of stock