Vibrator Real Deal Big

3,200 LEK

Vibrator me pamje reale me damara te forte prej materiali te rreshktishem. Fleksibel dhe me vibrimi me shpejtesi te ndryshme. Permasa: 24cm, diam. 335-4 cm. Materiali: PVC, ABS. Ju lutemi porosisni baterite vecmas.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05576920000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me pamje reale me damara te forte prej materiali te rreshktishem. Fleksibel dhe me vibrimi me shpejtesi te ndryshme. Permasa: 24cm, diam. 335-4 cm. Materiali: PVC, ABS. Ju lutemi porosisni baterite vecmas.

Vibrator Real Deal Big

3,200 LEK

Out of stock