-30%

Vibrator Rabbit Zenn

3,360 LEK

Ky vibrator kombinon thithjen e klitorit dhe stimulimin e pikës G së bashku, 2 funksione në 1 lodër seksi.
Pjesa e thithjes së gojës thith fort klitorisin tuaj shumë të ndjeshëm, duke ju dhënë një kënaqësi të vërtetë të seksit oral.

Availability: Në gjëndje SKU: 210007 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator kombinon thithjen e klitorit dhe stimulimin e pikës G së bashku, 2 funksione në 1 lodër seksi.

Pjesa e thithjes së gojës thith fort klitorisin tuaj shumë të ndjeshëm, duke ju dhënë një kënaqësi të vërtetë të seksit oral. Koka e lakuar e vibratorit mund të godasë pikën tuaj G në mënyrë efektive dhe të natyrshme, duke ju dhënë një organizëm plotësues apo edhe ejakulim.

Masa:

200 x 40 x 73 mm.

Vibrator Rabbit Zenn

3,360 LEK

In stock