Vibrator Rabbit Smooth Silicone Qershi

7,400 LEK

Ky vibrator i butë silikoni i lepurit në ngjyrë burgundy është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE003RED Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i butë silikoni i lepurit në ngjyrë burgundy është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Smooth Silicone Qershi

7,400 LEK

Out of stock