Vibrator Rabbit Smooth Silicone Levander

7,400 LEK

Ky vibrator shumëngjyrësh i lëmuar silikoni lepuri ngjyrë vjollce është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE002PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator shumëngjyrësh i lëmuar silikoni lepuri ngjyrë vjollce është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Smooth Silicone Levander

7,400 LEK

In stock