-30%

Vibrator Rabbit Skater lejla

Çmimi origjinal qe: 11,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,840 LEK.

Ky vibrator lepuri i purpurt i dizenjuar bukur ofron kënaqësi të pastër. Ajo ka një sipërfaqe të butë prej kadifeje të bërë nga silikoni që ndihet jashtëzakonisht realiste. Ka një motor brenda stimuluesit të klitorit në formë lepuri me hundë dhe veshë të lëvizshëm. Motori siguron dridhje të fuqishme (me 7 modele të ndryshme). Sidoqoftë, nxjerrja në pah e vërtetë është pak më tej: maja e rrumbullakët e G-spot me grooves stimuluese nën të ka një funksion të integruar futje dhe dridhje. Funksionet kanë tre shpejtësi dhe intensitet. Ju gjithashtu mund ta shijoni në banjë ose dush sepse është i papërshkueshëm nga uji!

Rimbushet duke përdorur kabllo USB të përfshirë (koha e penisikimit 2.5 orë).
Gjatësia e plotë 23 cm, thellësia e futjes 13 cm, 7 3.7 cm. Materiali: silikon, ABS.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05861610000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri i purpurt i dizenjuar bukur ofron kënaqësi të pastër. Ajo ka një sipërfaqe të butë prej kadifeje të bërë nga silikoni që ndihet jashtëzakonisht realiste. Ka një motor brenda stimuluesit të klitorit në formë lepuri me hundë dhe veshë të lëvizshëm. Motori siguron dridhje të fuqishme (me 7 modele të ndryshme). Sidoqoftë, nxjerrja në pah e vërtetë është pak më tej: maja e rrumbullakët e G-spot me grooves stimuluese nën të ka një funksion të integruar futje dhe dridhje. Funksionet kanë tre shpejtësi dhe intensitet. Ju gjithashtu mund ta shijoni në banjë ose dush sepse është i papërshkueshëm nga uji!

Rimbushet duke përdorur kabllo USB të përfshirë (koha e penisikimit 2.5 orë).
Gjatësia e plotë 23 cm, thellësia e futjes 13 cm, 7 3.7 cm. Materiali: silikon, ABS.

Vibrator Rabbit Skater lejla

Çmimi origjinal qe: 11,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,840 LEK.

Out of stock