Vibrator Rabbit Power Escort

5,600 LEK

Vibrator lepuri me funksion rrotullues. Kjo lodër e mahnitshme ka një lëvizje unike të shtuar mbrapa dhe mbrapa. Vibratori përmban një stimulues klitorial në formë fluture dhe brinjë shtesë për stimulimin e pikës G

Availability: Në gjëndje SKU: 55040503 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator lepuri me funksion rrotullues. Kjo lodër e mahnitshme ka një lëvizje unike të shtuar mbrapa dhe mbrapa. Vibratori përmban një stimulues klitorial në formë fluture dhe brinjë shtesë për stimulimin e pikës G. Vibratori është i pajisur me topa metalikë që rrotullohen në dy drejtime dhe ofrojnë stimulim shtesë.

8 mënyra rrotullimi
36 funksione të dridhjes dhe shpejtësisë
Thellësia e depërtimit: përafërsisht. 13.5 cm
Gjatësia totale: përafërsisht. 24.5 cm
Diametri: përafërsisht. 4 cm
4 x bateri AAA (nuk përfshihen)