-30%

Vibrator Rabbit

3,360 LEK

Vibratori famëkeq i lepurit i ka tërhequr njerëzit prej vitesh – dhe nuk është e vështirë të kuptosh pse. Me dizajnin e tij ikonik, duke ofruar stimulim të klitorit dhe pikës G si asgjë tjetër në dispozicion

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210011 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori famëkeq i lepurit i ka tërhequr njerëzit prej vitesh – dhe nuk është e vështirë të kuptosh pse. Me dizajnin e tij ikonik, duke ofruar stimulim të klitorit dhe pikës G si asgjë tjetër në dispozicion, këto bukuroshe lepurushe ofrojnë kënaqësi të garantuar!

Vibrator Rabbit

3,360 LEK

In stock