-30%

Vibrator Push Thrusting

Çmimi origjinal qe: 6,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,270 LEK.

Ky vibrator është i shkëlqyeshëm sepse ka 3 shpejtësi shtytëse dhe 7 mënyra vibrimi. Të dy funksionet mund të kontrollohen veçmas për stimulim individual nga glanset dhe venat e theksuara në bosht.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05979530000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator është i shkëlqyeshëm sepse ka 3 shpejtësi shtytëse dhe 7 mënyra vibrimi. Të dy funksionet mund të kontrollohen veçmas për stimulim individual nga glanset dhe venat e theksuara në bosht.

Vibrator Push Thrusting

Çmimi origjinal qe: 6,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,270 LEK.

Out of stock