Vibrator Pure Rabbit NALONE Pink

8,900 LEK

Nalone Pure është një vibrator i bukur lepuri me një dizajn elegant që është i domosdoshëm në komodinën tuaj. Vibratori është bërë nga silikoni i butë për një depërtim të rehatshëm dhe të qetë.

Availability: Në gjendje SKU: E33417 Kategori: , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nalone Pure është një vibrator i bukur lepuri me një dizajn elegant që është i domosdoshëm në komodinën tuaj. Vibratori është bërë nga silikoni i butë për një depërtim të rehatshëm dhe të qetë. Ka një majë të lakuar për stimulimin optimal të pikës G dhe një stimulues që masazhon klitorisin. Në të dyja pikat e stimulimit ka një motor të veçantë, në mënyrë që dridhjet të shpërndahen mirë në të gjithë lodrën. Vibratori Pure ka 7 cilësime të ndryshme vibrimi që mund t’i përdorni me butonin e ndezjes në dorezë. Gjithashtu ka një funksion të veçantë ngrohjeje që ngroh boshtin për një ndjenjë komode. Mund ta ndizni dhe çaktivizoni me butonin e sipërm. Përdorni vibratorin në kombinim me lubrifikantin me bazë uji dhe pastrojeni tërësisht pas çdo përdorimi me ujë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 396 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Koha e veprimit – 120 min
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 7,50 cm
Diametri minimal – 2,40 cm
Thellësia e futjes – 12,50 cm
Gjatësia – 21.00 cm
Diametri maksimal – 3,50 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të penisikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 20

Vibrator Pure Rabbit NALONE Pink

8,900 LEK

In stock