-30%

Vibrator Pump Me Up

6,930 LEK

Një lodër për të dy? Spina anale e Zenn ju lejon orë të tëra lojërash argëtuese në dhomën e gjumit. Përdoreni atë si një lodër anale, masazhoni prostatën e tij, përdorni atë si vibrator… çfarëdo që të imagjinoni, luani me të.

Availability: Në gjëndje SKU: 210074 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një lodër për të dy? Spina anale e Zenn ju lejon orë të tëra lojërash argëtuese në dhomën e gjumit. Përdoreni atë si një lodër anale, masazhoni prostatën e tij, përdorni atë si vibrator… çfarëdo që të imagjinoni, luani me të. Gjëja më e mirë për të është se fryhet nga 35 në 55 mm me shtypjen e një butoni. Kaloni midis 10 modeleve të fuqishme dhe mbushni partnerin tuaj ndërkohë që ju rrëmbeheni nga kënaqësia. Kjo prizë e lakuar e shijshme do t’ju bëjë të kapni frymën! Bëje atë të lutet të vijë, të mbushë stilin e saj të qenit; cfare ke ne plan Shtoni vajin me bazë uji të Zenn për kënaqësi shtesë. Pastroni me ujë dhe sapun, ruani në kuti pas përdorimit.

Të fryrë
10 mënyra dridhjeje
Përdoreni për të
Përdorimi i shumëfishtë: lodër prapanicash, masazhues prostate, vibrator, lojë thithash
Dorezë e fortë për kapje shtesë
I papërshkueshëm nga uji në spërkatje
Gjatësia: 160 mm
Gjatësia e futjes: 110 mm
Diametri: 35-55 mm i fryrë plotësisht
Pesha: 150 g.
Materiali: Silic + ABS
Ngjyra: Rozë
Furnizimi me energji elektrike: USB i rikarikueshëm

Vibrator Pump Me Up

6,930 LEK

In stock