Vibrator Pretty Love Robert PurPure

4,540 LEK

Kjo vibe e shkëlqyer është e specializuar për të qenë stimuluesi më i mirë G-spot që keni parë ndonjëherë, falë 30 funksioneve të dridhjes dhe formës së tij të lakuar.Është bërë me silikon ekstra të butë dhe është projektuar në SH.B.A. me standardet më të larta të cilësisë.

30 funksion i dridhjes
i papërshkueshëm nga uji
Stimulues i pikës G
3 bateri AAA
Mesures: 21 cm x 3,6 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: BI-014279-1 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo vibe e shkëlqyer është e specializuar për të qenë stimuluesi më i mirë G-spot që keni parë ndonjëherë, falë 30 funksioneve të dridhjes dhe formës së tij të lakuar.Është bërë me silikon ekstra të butë dhe është projektuar në SH.B.A. me standardet më të larta të cilësisë.

30 funksion i dridhjes
i papërshkueshëm nga uji
Stimulues i pikës G
3 bateri AAA
Mesures: 21 cm x 3,6 cm

Vibrator Pretty Love Robert PurPure

4,540 LEK

Out of stock