Vibrator Power Wand Purple

7,300 LEK

Ky vibrator i fuqishëm, luksoz i shkopit është një shtesë e shkëlqyer për çdo koleksion. Lodra ka një dorezë në formë ergonomike për një kapje të mirë dhe një kokë të rrumbullakët për masazhet më të mira.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BW-055009-1 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i fuqishëm, luksoz i shkopit është një shtesë e shkëlqyer për çdo koleksion. Lodra ka një dorezë në formë ergonomike për një kapje të mirë dhe një kokë të rrumbullakët për masazhet më të mira. Motori i fuqishëm siguron dridhje intensive dhe është i lehtë për t’u përdorur.

Vibrator Power Wand Purple

7,300 LEK

Out of stock