Vibrator Pink Silicone

4,200 LEK

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë të mrekullueshme, atëherë sigurohuni që ta shtoni këtë vibrator silikoni në koleksionin tuaj të lodrave seksuale. Koka e saj e rrumbullakët dhe boshti i përdredhur e bën futjen të lehtë dhe shumë të këndshme. Kthejeni bazën për të ndezur dridhjet dhe shijoni stimulimin e tyre të ëmbël. Cilësia e butë dhe e brishtë e vibratorit është ideale për të masazhuar pikat tuaja të kënaqësisë, të cilat me siguri do t’ju çojnë në lartësi të mëdha. Asgjë nuk mund ta arrijë këtë!

Availability: Në gjëndje SKU: ET179PNK Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë të mrekullueshme, atëherë sigurohuni që ta shtoni këtë vibrator silikoni në koleksionin tuaj të lodrave seksuale. Koka e saj e rrumbullakët dhe boshti i përdredhur e bën futjen të lehtë dhe shumë të këndshme. Kthejeni bazën për të ndezur dridhjet dhe shijoni stimulimin e tyre të ëmbël. Cilësia e butë dhe e brishtë e vibratorit është ideale për të masazhuar pikat tuaja të kënaqësisë, të cilat me siguri do t’ju çojnë në lartësi të mëdha. Asgjë nuk mund ta arrijë këtë!

Vibrator Pink Silicone

4,200 LEK

In stock