-30%

Vibrator Pillow Talk Tarzan

11,200 LEK

Shijoni një ndjenjë të mrekullueshme intensive me këtë vibrator luksoz Lively Tarzan nga Pillow Talk! Ky vibrator tërheqës është i detajuar me një kristale të bukur Swarovski dhe ndihet rehat në dorën tuaj. Ky vibrator lepuri ka një majë rrotulluese dhe një stimulues klitorisi të kontrollueshëm veçmas që vibron në 3 zona.

Availability: Në gjendje SKU: 96216 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni një ndjenjë të mrekullueshme intensive me këtë vibrator luksoz Lively Tarzan nga Pillow Talk! Ky vibrator tërheqës është i detajuar me një kristale të bukur Swarovski dhe ndihet rehat në dorën tuaj. Ky vibrator lepuri ka një majë rrotulluese dhe një stimulues klitorisi të kontrollueshëm veçmas që vibron në 3 zona. Vibratori përmban 2 motorë të fuqishëm, kështu që ju garantohen dridhje të thella dhe është bërë nga silikoni i sigurt për trupin.

Lively është i pajisur me një sistem bllokimi të udhëtimit që e pengon atë të ndizet papritur në çantën ose valixhen tuaj. Vibratori vjen në një kuti dhuratë të mrekullueshme dhe përfshin një kabllo USB, një çantë lodrash saten dhe një furçë të veçantë pastrimi për një pastrim shtesë të plotë. Përdorni lubrifikant me bazë uji.

Pastroni vibratorin tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe një sapun të butë antibakterial ose një pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë.

Vibrator Pillow Talk Tarzan

11,200 LEK

In stock