-30%

Vibrator Pillow Talk Secrets

Çmimi origjinal qe: 6,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,270 LEK.

Vibratori shtrirë Playful nga Pillow Talk Secrets ofron një majë të ndarë dhe dridhje të forta. Sipërfaqja e mëndafshtë e silikonit rrëshqet pa probleme nëpër lëkurë dhe majat vibruese ofrojnë stimulim të saktë.

Availability: Në gjendje SKU: 54019410000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator shtrirë me 2 majë vibruese
I papërshkueshëm nga uji
Dridhje me shumë shpejtësi
Me një bravë udhëtimi
I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë

Kënaqësi në një moment!
Vibratori shtrirë Playful nga Pillow Talk Secrets ofron një majë të ndarë dhe dridhje të forta. Sipërfaqja e mëndafshtë e silikonit rrëshqet pa probleme nëpër lëkurë dhe majat vibruese ofrojnë stimulim të saktë. Forma kompakte plotësohet nga dizajni i papërshkueshëm nga uji dhe bllokimi i përshtatshëm i udhëtimit – duke e bërë Playful shoqëruesin e përsosur në lëvizje.

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 12,7 cm, Ø 2,7 cm.
ABS, silikoni.

Vibrator Pillow Talk Secrets

Çmimi origjinal qe: 6,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,270 LEK.

In stock