-30%

Vibrator Pillow Talk Racy

Çmimi origjinal qe: 8,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,670 LEK.

Racy by Pillow Talk ofron dridhje të pabesueshme për kënaqësi të jashtme ose stimulim të pikës G. Ky mini vibrator është i ripenisikueshëm dhe është i përshtatshëm për udhëtime.

Availability: Në gjendje SKU: 4662 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Racy by Pillow Talk ofron dridhje të pabesueshme për kënaqësi të jashtme ose stimulim të pikës G. Ky mini vibrator është i ripenisikueshëm dhe është i përshtatshëm për udhëtime. Me një dorezë me teksturë me tegela, përfundim të mëndafshtë dhe një buton verbues kristal Swarovski®, ky vibrator fleksibël kombinon luksin dhe fuqinë në një. Brenda kutisë përfshihet një furçë e veçantë e bardhë me qime të vogla për pastrimin efektiv të brazdave të kësaj lodre seksi.

Finim silikoni super i mëndafshtë me cilësi të lartë
Dridhje të thella dhe të zhurmshme PowerBullet
Projektuar me elegancë të thjeshtë për kënaqësinë tuaj
Kontroll në rritje i shpejtësisë për fuqi të saktë
Ripenisikohet për lojëra pa tel
Fleksibël për stimulim optimal të pikës G
Kapje e rehatshme me teksturë jastëku
Koha e funksionimit: Deri në 1.3 orë
Koha e penisikimit: 3 orë
Gjatësia – 127 mm (5 in)
Diametri – 22 mm (0,87 in)

Vibrator Pillow Talk Racy

Çmimi origjinal qe: 8,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,670 LEK.

In stock