-30%

Vibrator Pillow Talk Pleasure

Çmimi origjinal qe: 7,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,390 LEK.

Kënaqësia e masazhit në lëvizje!
Shkop masazhi kompakt Pleasure by Pillow Talk nga seria Secrets. Me kokën e tij masazhuese shumë të madhe dhe të butë prej silikoni, është ideal për në lëvizje dhe kur udhëtoni.

Availability: Në gjendje SKU: 54019500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkop masazhi kompakt
Dridhje me shumë shpejtësi
Bllok udhëtimi
I papërshkueshëm nga uji
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Përfshirë një çantë magazinimi

Kënaqësia e masazhit në lëvizje!
Shkop masazhi kompakt Pleasure by Pillow Talk nga seria Secrets. Me kokën e tij masazhuese shumë të madhe dhe të butë prej silikoni, është ideal për në lëvizje dhe kur udhëtoni. Me dridhje me shumë shpejtësi, bllokim praktik të udhëtimit dhe kontrolle intuitive. Është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji. Ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë. Qese magazinimi e përfshirë.

Gjatësia totale 11,2 cm, Ø 3,6 cm. Silikoni, ABS.

Vibrator Pillow Talk Pleasure

Çmimi origjinal qe: 7,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,390 LEK.

In stock