-30%

Vibrator Pillow Talk Flirty purple

5,740 LEK

Edicioni Special Flirty nga Pillow Talk është jashtëzakonisht joshëse. Një lojë emocionuese me letra për çift me frymëzim nga paraloja dhe një shall saten me cilësi të lartë vijnë me vibratorin popullor Flirty.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54003090000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Edicion special: Vibrator Flirty përfshirë. një lojë letrash dhe një shall saten!
Edicioni Special Flirty nga Pillow Talk është jashtëzakonisht joshëse. Një lojë emocionuese me letra për çift me frymëzim nga paraloja dhe një shall saten me cilësi të lartë vijnë me vibratorin popullor Flirty. Shamia mund të përdoret si lidhëse e syve ose si frenues për momente magjepsëse.

Vibratori elegant është i përsosur për pak ekstazë në mes të kohërave dhe në lëvizje, sepse mund të futet brenda çdo çantë dore falë madhësisë së saj të përshtatshme. Boshti i drejtë me kthesa të lehta dhe valë stimuluese është joshje e pastër. Sipërfaqja e butë me prekje prej kadifeje do të thotë që vibratori rrëshqet pothuajse vetë. Motori i fuqishëm i plumbave me fuqi siguron dridhje të thella, lëkundje për stimulim emocionues. Dridhjet mund të kontrollohen gradualisht dhe saktësisht me shtypjen e një butoni. Butoni i kontrollit shkëlqen falë gurit të tij të bukur Swarovski®! Pikat e tjera kryesore janë funksioni Press & Hold që rrit fuqinë, funksioni Quick-Off që e fiket menjëherë dhe bllokimi praktik i udhëtimit. Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.

Vibrator: Gjatësia e plotë 11 cm, Ø 2.2 cm.
Silikoni.
Shall saten: 100% poliestër.

Mini vibrator përfshirë. një lojë letrash dhe një shall saten
Lojë me letra për çift me frymëzim nga paraloja
Shall sateni që mund të përdoret si syze ose frenues
Vibrator me një motor plumbi me fuqi
Dridhje të thella, lëkundje, me shumë shpejtësi
Shtypni dhe mbajeni, Fikja e shpejtë, kyçja e udhëtimit
Me një kristal Swarovski
Silikoni me teksturë të butë me prekje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Vibrator Pillow Talk Flirty purple

5,740 LEK

Out of stock