-20%

Vibrator Pillow Talk Flirty blu

Çmimi origjinal qe: 6,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,120 LEK.

Ky mini vibrator me të vërtetë ka gjithçka që dëshiron zemra (një grua): një ngjyrë e shkëlqyeshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe natyrisht që ngjall dridhje. Gjatësia 11 cm, Ø 2.2 cm. Silikon

Availability: Në gjendje SKU: 05923740000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky mini vibrator me të vërtetë ka gjithçka që dëshiron zemra (një grua): një ngjyrë e shkëlqyeshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe natyrisht që ngjall dridhje. Gjatësia 11 cm, Ø 2.2 cm. Silikon

Vibrator Pillow Talk Flirty blu

Çmimi origjinal qe: 6,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,120 LEK.

In stock