Vibrator Pillow Talk Cheeky Pink

9,300 LEK

Kjo vibrator masazhues rozë ka me të vërtetë gjithçka që dëshiron zemra e një gruaje: një ngjyrë e shkëlqyeshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe natyrisht që ngjall dridhje. Gjatësia 20 cm, Ø 3.9 cm. Silikon

Availability: Në gjëndje SKU: 05923820000 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo vibrator masazhues rozë ka me të vërtetë gjithçka që dëshiron zemra e një gruaje: një ngjyrë e shkëlqyeshme, kthesa të bukura, një sipërfaqe e butë, pak shkëlqim dhe natyrisht që ngjall dridhje. Gjatësia 20 cm, Ø 3.9 cm. Silikon

Vibrator Pillow Talk Cheeky Pink

9,300 LEK

In stock