Vibrator Perfect Shape

7,100 LEK

E mbuluar me një silikon premium, të lëmuar, super prej pelushi, për një butësi luksoze dhe të varur, kjo G-Spot vive me një kokë të hollë bulboze prej kadifeje ju jep gjatësinë perfekte për të arritur thellësitë dhe për të goditur pikat tuaja të preferuara!

Availability: Në gjendje SKU: 210127 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E mbuluar me një silikon premium, të lëmuar, super prej pelushi, për një butësi luksoze dhe të varur, kjo G-Spot vive me një kokë të hollë bulboze prej kadifeje ju jep gjatësinë perfekte për të arritur thellësitë dhe për të goditur pikat tuaja të preferuara! I dhuruar me një bosht super fleksibël dhe një kokë sensuale të krijuar për të fërkuar dhe bluar në pikën G me 3 intensitete shpejtësie dhe 7 mënyra dridhjeje. Plus, mund të provoni atmosferën tuaj plotësisht të papërshkueshme nga uji në banjë ose dush për aventura ujore!

Thjesht penisikoni me USB dhe shtoni pak vaj me bazë uji ZENN për kënaqësi shtesë. Pas çdo përdorimi pastrojeni me ujë dhe sapun, ruajeni në kutinë e tij.

• Vibrator G-Spot • Fleksibilitet i fortë • 3 intensitete shpejtësie dhe 7 mënyra dridhjeje • E bërë nga silikoni me cilësi të lartë • 100% i papërshkueshëm nga uji Specifikimet e produktit: • Gjatësia: 210 mm • Gjatësia e futshme: 150 mm • Diametri: 36 mm • Pesha: 157,5 gr • Materiali: Silikoni + ABS • Ngjyra: Rozë • Furnizimi me energji elektrike: USB

Vibrator Perfect Shape

7,100 LEK

In stock