Vibrator penisi Cobra Libre

16,200 LEK

E mbani mend kur hipët për herë të parë pas timonit të një makine? Ato ndjenja të lirisë, mundësisë, fuqisë? Njohuritë që mund të eksploroni dhe zbuloni në mënyra që thjesht nuk ishin të mundshme më parë?

Availability: Në gjendje SKU: 5010801 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E mbani mend kur hipët për herë të parë pas timonit të një makine? Ato ndjenja të lirisë, mundësisë, fuqisë? Njohuritë që mund të eksploroni dhe zbuloni në mënyra që thjesht nuk ishin të mundshme më parë? Kjo është thuajse ajo që ndodh me penën tuaj herën e parë që përdorni COBRA LIBRE II.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KOBRA LIBRE II?
COBRA LIBRE II mbështjell kokën e ndjeshme të penisit në silikon prej kadifeje dhe dridhje të zhurmshme. Dy motorët e tij largojnë dridhjet nga njëri-tjetri, për një ndjenjë thithjeje të lehtë. Nuk ka nevojë për të shtyrë, shtrydhur ose goditje: thjesht shtrihuni dhe shijoni, pa duar. Plus, mund të përdorni bllokimin praktik të udhëtimit për ruajtje të sigurt.

A MUND TË PËRDORË GJITHASHTU KËTË MASTURBATOR VIBRATUESE PËR SEKSIN PARTNERI?
Jemi dy hapa para jush! Një nga avantazhet e të pasurit dy motorë është se ju gjithashtu mund të ndjeni fort dridhjen nga pjesa e jashtme e mbështjellësit të silikonit. Ne ju rekomandojmë të qëndroni të shtrirë me COBRA LIBRE II dhe të ftoni partnerin tuaj të ngjitet mbi ju dhe të bluajë kundër vibratorit.

Vibrator penisi Cobra Libre

16,200 LEK

In stock