-5%

Vibrator PATCHY PAUL Green

11,875 LEK

Me pamjen e tij miqësore, lozonjare, vibratori ynë i njohur ju fton të shijoni dridhjet e zhurmshme dhe një bosht shtesë fleksibël!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 1101071 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me pamjen e tij miqësore, lozonjare, vibratori ynë i njohur ju fton të shijoni dridhjet e zhurmshme dhe një bosht shtesë fleksibël!

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË vibrator të fuqishëm?
Ai mund të duket i çuditshëm, por PATCHY PAUL fsheh një motor të thellë me tone basi, që është mjaft i fortë për të kënaqur edhe dashnorin më të përkushtuar të fuqisë. Më mirë akoma, FlexiFUN Technology™ lejon që boshti i silikonit të përkulet dhe të përkulet me lëvizjen tuaj, duke ju lejuar të eksperimentoni me një sërë pozicionesh dhe madje të goditni disa zona erogjene menjëherë! Midis një “hunde” të lakuar që është e shkëlqyer për dridhje të përqendruara dhe një boshti me teksturë që valëvitet kundër jush gjatë hyrjes dhe daljes, PATCHY PAUL është i përgatitur për lojë.

A ËSHTË E LEHTË PËRDORIM PACHY PAUL?
Po. Doreza e unazës është e shkëlqyeshme për një sërë pozicionesh, për njerëzit me probleme lëvizshmërie që e bëjnë kapjen e një doreze standarde të bezdisshme deri në të pamundur, ose për një mbajtje të besueshme kur duart tuaja janë të mbuluara me vaj. Një funksion i lehtë ndezje/fikje dhe kontrolle intuitive të butonave të ngritura nënkuptojnë se ky vibrator i fuqishëm është gati për t’u përdorur kur të jeni. Për të ruajtur në mënyrë të sigurt lodrën tuaj, PATCHY PAUL ka gjithashtu një bllokues praktik udhëtimi.

ÇFARË KAFSHË ËSHTË PATCHY PAUL, PAK?
Askush nuk e di. Ne mendojmë se një ditë ai mund të shndërrohet në një flutur.

Vibrator PATCHY PAUL Green

11,875 LEK

In stock