Vibrator Panty

9,400 LEK

Ndani një sekret tërheqës me këtë Vibrator Panty Secret Satisfyer! Ky vibrator i shtrirë me dizajn ergonomik është i lehtë për tu bashkangjitur në brekë me kapëse magnetike. Lidhni vibratorin me Aplikacionin falas të Kënaqësisë. Mund ta përdorni aplikacionin për të kontrolluar globalisht Vibratorin Sekret Panty, prandaj sigurohuni që partneri juaj ta ketë këtë Aplikacion në telefonin e tij. Ai ose ajo mund të vendosë se si dhe ku mund të shijoni dridhjet e panumërta të lezetshme. Jashtë për darkë, në kinema, apo ndoshta një takim komod me vjehrrit? Zgjedhja është e juaja! Ju gjithashtu mund të përdorni aplikacionin për të krijuar cilësimet dhe modelet tuaja të dridhjeve. Ju mund të përdorni vibratorin pa aplikacionin dhe ai vjen me 8 dridhje të ndryshme si parazgjedhje. Ju lehtë mund të kaloni midis stimulimit delikat ose më të fuqishëm duke përdorur butonin në pjesën e poshtme. Lodra është e papërshkueshme nga uji dhe përdoret në mënyrë të sigurt në dush ose vaskë. Materiali i butë silikoni ju jep një ndjenjë të rehatshme. Ju mund ta rimbushni lodrën në mënyrë të sigurt dhe të lehtë me kabllon USB të përfshirë. Pas përdorimit, pastroni vibratorin me pastrues lodrash ose me një sapun të butë, antibakterial dhe ujë të vakët.
Availability: Në gjendje SKU: J2018-98 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndani një sekret tërheqës me këtë Vibrator Panty Secret Satisfyer! Ky vibrator i shtrirë me dizajn ergonomik është i lehtë për tu bashkangjitur në brekë me kapëse magnetike. Lidhni vibratorin me Aplikacionin falas të Kënaqësisë. Mund ta përdorni aplikacionin për të kontrolluar globalisht Vibratorin Sekret Panty, prandaj sigurohuni që partneri juaj ta ketë këtë Aplikacion në telefonin e tij. Ai ose ajo mund të vendosë se si dhe ku mund të shijoni dridhjet e panumërta të lezetshme. Jashtë për darkë, në kinema, apo ndoshta një takim komod me vjehrrit? Zgjedhja është e juaja! Ju gjithashtu mund të përdorni aplikacionin për të krijuar cilësimet dhe modelet tuaja të dridhjeve. Ju mund të përdorni vibratorin pa aplikacionin dhe ai vjen me 8 dridhje të ndryshme si parazgjedhje. Ju lehtë mund të kaloni midis stimulimit delikat ose më të fuqishëm duke përdorur butonin në pjesën e poshtme. Lodra është e papërshkueshme nga uji dhe përdoret në mënyrë të sigurt në dush ose vaskë. Materiali i butë silikoni ju jep një ndjenjë të rehatshme. Ju mund ta rimbushni lodrën në mënyrë të sigurt dhe të lehtë me kabllon USB të përfshirë. Pas përdorimit, pastroni vibratorin me pastrues lodrash ose me një sapun të butë, antibakterial dhe ujë të vakët.

Vibrator Panty

9,400 LEK

In stock