Vibrator Panty Vivre Gigi

8,300 LEK

Gigi është një vibrator i lëmuar për mbathje me telekomandë pa tel dhe një magnet me ngjyrë rozë me shkëlqim për të siguruar vibratorin në të brendshme. Është bërë nga silikoni i fortë dhe ABS, i sigurt për trupin, pa latex, pa ftalate. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme Gigi ofron cilësimet e preferuara të dridhjeve të të gjithëve.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21958 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gigi është një vibrator i lëmuar për mbathje me telekomandë pa tel dhe një magnet me ngjyrë rozë me shkëlqim për të siguruar vibratorin në të brendshme. Është bërë nga silikoni i fortë dhe ABS, i sigurt për trupin, pa latex, pa ftalate. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme Gigi ofron cilësimet e preferuara të dridhjeve të të gjithëve. Telekomanda i bën gjërat argëtuese dhe emocionuese kur i dorëzohet një partneri. Ka një shtrirje prej 5 metrash. Vivre mbathje mund të kontrollohet nga telekomanda, ose pa të me butonin e vet. Stimuluesi është i papërshkueshëm nga uji, telekomanda jo. Ambjenti i brekëve dhe telekomanda mund të ripenisikohen me kabllon USB të përfshirë.

Vibrator brekë me telekomandë
7 ritme vibrimi dhe 3 shpejtësi
E bërë nga silikoni dhe ABS me veshje PU
Pa ftalate dhe latex, i sigurt për trupin
Stimulues i papërshkueshëm nga uji
Telekomanda arrin 5 metra
Si vibe ashtu edhe telekomanda janë të ripenisikueshme, përfshirë kabllo USB-pin
Koha e penisikimit 2,5 orë
Koha e përdorimit 1 orë
Gjatësia 9,0 cm
Gjerësia 3,5 cm

Gigi është pjesë e linjës së lodrave Vivre nga Dream Toys. Fjala franceze do të thotë ‘të jetosh’ dhe sfera Vivre është menduar për gratë e reja dhe partnerët e tyre që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë, që pëlqejnë ngjyrat pastel në vend të ngjyrave të ndezura, gra dhe burra me një mënyrë jetese të sofistikuar që preferojnë cilësinë mbi sasinë. . Me ngjyrën e saj rozë të butë dhe thekset rozë metalike, atmosfera e pantallonave Gigi ka një pamje elegante dhe me klas. Paketimi që përputhet ka ikona në panelet anësore që tregojnë funksionet. Në anën e pasme të kutisë, si zakonisht me produktet Dream Toys, ka një përshkrim produkti në 7 gjuhë.

Vibrator Panty Vivre Gigi

8,300 LEK

Out of stock