-30%

Vibrator Panty The green Comfort

Çmimi origjinal qe: 9,840 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,888 LEK.

Nxirrni brekët tuaja më të mira nga dollapi dhe futuni në aventura orgazmike. Jepini telekomandën partnerit tuaj duke e lejuar atë të luajë me ju. Ka 10 modele të ndryshme vibruese për të zgjedhur, secila me nivelin e vet të intensitetit.

Availability: Në gjendje SKU: 140036 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nxirrni brekët tuaja më të mira nga dollapi dhe futuni në aventura orgazmike. Jepini telekomandën partnerit tuaj duke e lejuar atë të luajë me ju. Ka 10 modele të ndryshme vibruese për të zgjedhur, secila me nivelin e vet të intensitetit. Vibratori është i papërshkueshëm nga uji, prandaj vendoseni nën dush për disa orgazma të shijshme tronditëse të valëve. Kombinoje këtë bukuri me vajin me bazë uji të ZENN për një rrëshqitje të qetë. Pastroni me ujë dhe sapun pas përdorimit dhe ruajeni përsëri në kutinë e tij.

Vibrator i klitorisit me telekomandë
10 modele të ndryshme vibruese
Lojë e vetme dhe e partnerit – aventura pa duar
Lehtë për t’u pastruar
100% i papërshkueshëm nga uji
Gjatësia: 90 mm
Diametri: 48,5 mm
Pesha: 83 g.
Materiali: Silic
Ngjyra: nenexhik
Furnizimi me energji elektrike: USB i ripenisikueshëm

Vibrator Panty The green Comfort

Çmimi origjinal qe: 9,840 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,888 LEK.

In stock