-30%

Vibrator panty Tease Us

Çmimi origjinal qe: 17,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 11,900 LEK.

Moxie+ nga We-Vibe me një çmim fantastik!
Tease Us nga We-Vibe është i përsosur për kënaqësi të zbukuruar dhe të matur, sepse përmban 2 vibratorë Moxie+ – vibratorë të papërshkueshëm nga uji për shtrirje/brekë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54008480000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Moxie+ nga We-Vibe me një çmim fantastik!
Tease Us nga We-Vibe është i përsosur për kënaqësi të zbukuruar dhe të matur, sepse përmban 2 vibratorë Moxie+ – vibratorë të papërshkueshëm nga uji për shtrirje/brekë. Çdo Moxie+ ka 10 mënyra të qeta të dridhjeve që mund të kontrollohen nëpërmjet telekomandës ose aplikacionit We-Connect (në mbarë botën) në një smartphone. Aplikacioni do të thotë gjithashtu se mund të kontrollohet edhe nga një partner!
Programe shtesë stimulimi, funksione zanore, bisede dhe video janë gjithashtu të disponueshme në aplikacion.

Moxie+ mund të ngjitet mirë në brekë me magnetin e tij dhe është shumë i qetë dhe i matur kur përdoret. Moxie+ e butë prej kadifeje është një formë e mrekullueshme dhe kjo do të thotë se mund të përhapë pak vulvën dhe mund të stimulojë drejtpërdrejt klitorisin.

I ripenisikueshëm – përfshin një penisikues magnetik.
Përfshin çanta magazinimi, magnet zëvendësues dhe bateri për telekomandën.

Çdo vibrator: 8,5 x 2,3 x 2,7 cm.
Pesha 37 g.
Silikoni, PU, ABS.

2 x vibratorë për brekë Moxie+ nga We-Vibe në një komplet
Kuti e bukur dhuratash
Ngjiten me brekë me magnet
Kënaq vulvën dhe klitorisin
10 mënyra dridhje secila nëpërmjet butonit ose aplikacionit
Telekomandë praktike
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. një penisikues magnetik
Përfshirë bateri dhe çanta lodrash

Vibrator panty Tease Us

Çmimi origjinal qe: 17,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 11,900 LEK.

Out of stock