Vibrator Panty Rocks-off

8,400 LEK

Shijoni dridhjet intensive të klitorit me vibratorin e shtrirë Rocks Off Knickerbocker Glory! Ky vibrator me formë ergonomike përmban 10 cilësime vibrimi dhe është krijuar për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur në vaginë dhe për të stimuluar pa mundim klitorisin.

Ju lehtë mund ta kontrolloni vibratorin me butonat ose me telekomandën me valë. Materiali është silikoni i sigurt për trupin që e bën atë të ndjehet i butë dhe fleksibël. Madhësia kompakte përshtatet drejtpërdrejt në pantallonat tuaja të shkurtra duke ju lejuar ta mbani atë kudo. Bëjeni atë tepër emocionues dhe jepini telekomandën partnerit tuaj gjatë një nate jashtë!

 

Availability: Në gjëndje SKU: 10KNICBURG Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Shijoni dridhjet intensive të klitorit me vibratorin e shtrirë Rocks Off Knickerbocker Glory! Ky vibrator me formë ergonomike përmban 10 cilësime vibrimi dhe është krijuar për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur në vaginë dhe për të stimuluar pa mundim klitorisin.

Ju lehtë mund ta kontrolloni vibratorin me butonat ose me telekomandën me valë. Materiali është silikoni i sigurt për trupin që e bën atë të ndjehet i butë dhe fleksibël. Madhësia kompakte përshtatet drejtpërdrejt në pantallonat tuaja të shkurtra duke ju lejuar ta mbani atë kudo. Bëjeni atë tepër emocionues dhe jepini telekomandën partnerit tuaj gjatë një nate jashtë!

Përveç kësaj, vibratori është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm USB me kabllon magnetike të përfshirë. Përveç kësaj, vibratori është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm USB me kabllon magnetike të përfshirë.

Ju lutemi vini re se telekomanda nuk është i papërshkueshëm nga uji.