-40%

Vibrator Panty Love Distance Mag

Çmimi origjinal qe: 28,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 17,040 LEK.

A jeni gati për një përvojë emocionuese? Vibratori i mbivendosjes Love Distance Mag është lodra perfekte për çifte. Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ka një dizajn ergonomik. Vendoseni vibratorin në çdo brekë: falë sistemit të përshtatshëm të klikimit magnetik, vibratori do të qëndrojë në vend. Në këtë mënyrë ju mund të argëtoheni në mënyrë diskrete kudo që të jeni, edhe jashtë dhe në çdo distancë! Vibratori vjen standard me 32 cilësime vibrimi (12 shpejtësi dhe 20 modele). Përdorni aplikacionin falas të shkarkueshëm për të krijuar shumë modele të tjera emocionuese dhe lëreni partnerin tuaj të marrë kontrollin. Vibratori ripenisikohet lehtësisht me kabllon USB të përfshirë. Love Distance Mag vjen me një kuti udhëtimi prej sateni në modë, në mënyrë që të mund ta mbani gjithmonë me maturi dhe ta mbani me vete lodrën. Pastroni tërësisht vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.

Availability: Në gjendje SKU: LD-004-BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për një përvojë emocionuese? Vibratori i mbivendosjes Love Distance Mag është lodra perfekte për çifte. Ky vibrator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ka një dizajn ergonomik. Vendoseni vibratorin në çdo brekë: falë sistemit të përshtatshëm të klikimit magnetik, vibratori do të qëndrojë në vend. Në këtë mënyrë ju mund të argëtoheni në mënyrë diskrete kudo që të jeni, edhe jashtë dhe në çdo distancë! Vibratori vjen standard me 32 cilësime vibrimi (12 shpejtësi dhe 20 modele). Përdorni aplikacionin falas të shkarkueshëm për të krijuar shumë modele të tjera emocionuese dhe lëreni partnerin tuaj të marrë kontrollin. Vibratori ripenisikohet lehtësisht me kabllon USB të përfshirë. Love Distance Mag vjen me një kuti udhëtimi prej sateni në modë, në mënyrë që të mund ta mbani gjithmonë me maturi dhe ta mbani me vete lodrën. Pastroni tërësisht vibratorin me ujë të vakët dhe pastrues lodrash pas çdo përdorimi.

Vibrator Panty Love Distance Mag

Çmimi origjinal qe: 28,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 17,040 LEK.

In stock