-30%

Vibrator Panty GoGasm

Çmimi origjinal qe: 10,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,000 LEK.

Shijoni momente intensive, orgazmike – diskrete dhe në lëvizje!
Vibratori Panty me formë të mrekullueshme nga GoGasm ka një strukturë stimuluese dhe krahë magnetikë për një përshtatje që nuk rrëshqet. Ai stimulon drejtpërdrejt klitorisin dhe vulvën në mënyrë intensive. 10 mënyrat e dridhjeve mund të rregullohen lehtësisht me butonin në telekomandë – mund të përdoret gjithashtu nga një partner për argëtim befasues dhe lojëra kontrolli.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05523300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator brekë me 10 mënyra vibrimi
Me krahë magnetikë – të veshur në mënyrë diskrete në brekë
Telekomandë praktike
Me një teksturë stimuluese
I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB

Shijoni momente intensive, orgazmike – diskrete dhe në lëvizje!
Vibratori Panty me formë të mrekullueshme nga GoGasm ka një strukturë stimuluese dhe krahë magnetikë për një përshtatje që nuk rrëshqet. Ai stimulon drejtpërdrejt klitorisin dhe vulvën në mënyrë intensive. 10 mënyrat e dridhjeve mund të rregullohen lehtësisht me butonin në telekomandë – mund të përdoret gjithashtu nga një partner për argëtim befasues dhe lojëra kontrolli. Vibrimet e qeta por të fuqishme kënaqen kudo dhe kudo. Vibratori është jashtëzakonisht i matur që do të thotë se askush nuk do ta dijë se është duke u veshur/përdorur! Lodra e vogël dhe e lehtë mund të përdoret edhe në banjë ose dush sepse është e papërshkueshme nga uji. Silikoni me cilësi të lartë ndihet mirë kundër lëkurës kur vishet dhe gjatë kënaqësisë. Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë. Ekziston një bateri (CR2032) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 10.2 cm, gjerësia 3.7 cm, lartësia max. 31. cm. Madhësia e sipërfaqes me teksturë stimuluese 6 cm x 2,2 cm. Pesha 56 g. Silikoni, PU, ​​ABS.

Vibrator Panty GoGasm

Çmimi origjinal qe: 10,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,000 LEK.

Out of stock