Vibrator Panty Edeny Svakom

11,800 LEK

Kënaqu me kë të duash, kudo që të jesh. Nëse jeni në një marrëdhënie në distancë ose thjesht dëshironi të eksploroni ndonjë argëtim të nivelit tjetër në seancën tuaj solo, mundësitë janë të pafundme…

Availability: Vjen së shpejti SKU: E31578 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kontrollohet me APP.
Kënaqu me kë të duash, kudo që të jesh. Nëse jeni në një marrëdhënie në distancë ose thjesht dëshironi të eksploroni ndonjë argëtim të nivelit tjetër në seancën tuaj solo, mundësitë janë të pafundme…

I veshur dhe i matur
Vjen me një të brendshme ekskluzive me dantellë me lidhëse, të personalizuara me një dizajn të veçantë për ta mbajtur lodrën në vend.

Bëhuni krijues
Lidheni lodrën me aplikacionin dhe lëreni partnerin tuaj të marrë kontrollin, një takim për darkë me të dashurin tuaj nuk do të jetë kurrë i njëjtë.

Një pjesë e artit
Një formë elegante me fuqinë e teknologjisë më të re që ekziston, një pjesë joshëse që bëhet çelësi juaj për një eksperiencë të re kënaqësie.

E lakuar në mënyrë ergonomike
Strukturë organike që i përshtatet zonës tuaj intime, një dizajn ergonomik i lezetshëm me një përfundim me shirita që ofron një përvojë të intensifikuar.

Kompakt dhe i fuqishëm
11 mënyra vibrimi të dizajnuara me kujdes për të stimuluar çdo cep të zonës suaj intime me një motor rezistent ndaj zërit që do t’ju sigurojë të gjithë kënaqësinë pa rrezikun e kapjes.

Teknik i papërshkueshëm nga uji
Edeny është ndërtuar me teknologjinë më të sofistikuar të mbështjellë në një copë të vetme silikoni ultra të butë, i lehtë për t’u pastruar dhe i përsosur për të gjitha aventurat e banjës, dushit ose vaskës së nxehtë.

Specifikimet
Materiali: Silikoni
Madhësia: 91.2*38.6*25mm
Pesha: 43.8g
Mënyrat e dridhjeve: 11
Lloji i baterisë: Bateri polimer litium
Intensiteti i vibrimit: 200 mAh
Koha e penisikimit: 1 orë
Koha e përdorimit: 1 orë
Rezistenca ndaj ujit: i papërshkueshëm nga uji

Vibrator Panty Edeny Svakom

11,800 LEK

Out of stock